Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistadKülgriba

www.directo.ee

et:wms_direct

WMS Direct

Laohalduse liides WMS Direct – sisesta andmeid vaid üks kord ja otse nende tekkimiskohas

Directo äritarkvara kasutajatel, kes puutuvad oma tegevuses kokku laomajanduse ja tootmisega, on võimalik oma tööprotsesside lihtsustamiseks ja automatiseerimiseks võtta kasutusele uus liides WMS Direct.

WMS Direct on Directo äritarkvara uus standardne liides logistika- ja laodokumentide haldamiseks Directo väliste WMS lahendustega (WMS = Warehouse Management System ehk laohaldussüsteem). Selle uue ja võimeka liidese kasutamine võimaldab tegeleda välises rakenduses täiesti paberivabalt erinevate laoprotsessidega (kauba vastuvõtt, kauba komplekteerimine, inventuurid, tootmine jne). WMS Directi võimalusi kasutades saate seda teha kiiresti, lihtsalt ja turvaliselt. Lühidalt öeldes hoiab see kokku teie aega ning minimeerib vigade tekkimise tõenäosuse.

WMS Direct võimalused:

 1. Kaupade vastu võtmine – lattu saabuva kauba andmete sisestamine kiiresti ja turvaliselt kasutades skannerit (skännerid ei sisaldu WMS Direct kuutasus), mis kannab info Directos automaatselt Sissetuleku dokumendile.
 2. Kaupade lähetamine – laost väljuvate kaupade andmete kiire ja vigadeta sisestamine, mille tulemusena tekib Directos automaatselt Lähetuse dokumendile vajalik info. Lisaks saab algatada ka Arve loomise ja kinnitamise protsessi juba lähetatud, aga arveldamata kaupadele.
 3. Inventeerimine – kiire ning turvaline vigade korrigeerimine, puudujääkide kõrvaldamine, kauba inventeerimine kasutades skannereid.
 4. Mahakandmised – võimaldab jooksvalt märkida ära (maha kanda) defektiga tooted, nii laost kui tootmise juurest liigub info Directosse kiiresti ja otse toimumiskohast
 5. Ladude vahelised liikumised – kaupade mugav kiire ja vigadeta liigutamine ladude vahel.
 6. Võimalus arendada skännerlahendust Directo tootmismooduli dokumentidega.
 7. Ja veel palju erinevaid võimalusi oma lao info halduse automatiseerimiseks

Kokkuvõtvalt tähendab WMS Direct, et laoga seotud andmed sisestatakse alati vaid üks kord ning seda tehakse info tekkimiskohas ja -ajal.

WMS Direct liidese hind on 199 €/kuus (ei sisalda KM). Vaata hinnakirja. Tehingute ja liidese poole pöörduvate seadmete hulk ei ole kuupaketis piiratud.
:!: NB! antud summa sisaldab vaid Directo tarkvaralahenduse WMS Direct kasutamist, millele lisanduvad vajalikud skannerid jm. riistvara (ei ole Directo pakutav teenus).

WMS Direct on arendatud sujuvaks koostööks WMS lahendustega ning liidese kasutaja ei pea muretsema selle aegumise või tehnoloogia arenguga kaasnevate muudatuste pärast, sest kõik uuendused sisalduvad juba kuupõhises tasus. Samuti sisalduvad kuutasus ka paigalduskulud.

Teenuse tellimine ja kasutamine

WMS Directi on võimalik kasutada koos mistahes laohaldussüsteemiga, kui selle teenuse pakkuja on nõus tegema oma tarkvaras arendused, mis võimaldavad Directoga liidestamist. Teenuse tellimiseks pöördu meie poole ning aitame Sul käima lükata Directo liidestamise juba Sinul kasutusel oleva WMS tarkvaraga või soovitame vajadusel ka häid laohaldustarkvara pakkujaid, kellega oleme koostööd teinud ning kellel on WMS Direct liidese kasutamiseks vajalikud arendused juba tehtud.

Partnerid ja kontaktid

Mõningad WMS teenuse pakkujad, kellel on WMS Direct kogemus juba olemas:

  • Alo Toom
  • +372 5151195
  • alo@vtmf.ee
  • #skännerlahendus
  • Jüri Vau
  • +372 5066007
  • jyri.vau@tovacom.com
  • #laoteenus

Liidesed

Väljund Sisend
PäisRida
VaataLisaMuudaKustutaLisaMuuda Kustuta
Artiklid x - x -
Partii lisainfo x - - - x x -
Partii klassid x - - - - - -
Artiklid x - x -
Laod x
Laoseis vaba x
Laoseis riiul x
Kliendid x
Hankijad x
Kasutajad x
Objektid x
Projektid x
Riiulid x
Müügitellimused x
Lähetused x - x - -4 x -
Sissetulekud x x/- 2 x - x x -
Inventuurid x - 3 x - x x x
Laoliikumised x x x - x x -
Tootmine x x x - x x -
Ostutellimused x
Mahakandmine - x x - x x -
Arve (Ladumuutev) - x x - x x -
Tagastused - x x - x x -
Kustutamine x

2 - Sissetuleku loomine läbi protseduuri ostutellimuse numbri järgi (Tulevikus) ja Sissetuleku loomine kui pole ostutellimust
3 - Inventuuri dokumendi loomine (tulevikus)
4 - Lähetuse ridadele saab sn lisada kui artikkel on algsel lähetusel

et/wms_direct.txt · Viimati muutnud: 2023/01/19 11:51 persoon toomas