Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistadKülgriba

www.directo.ee

et:sisselogimine

Sisse logimine

Ebaõnnestunud login

Kui sisse logimine ebaõnnestub, kontrolli järgmisi asju:

  1. Ega Caps Lock peal pole
  2. Ega Cookied keelatud pole (
Internet Exploreris saad seda kontrollida, minnes ülevalt menüüst Tools → Internet options → Security → Custom Level → Cookies.
).

Unustatud parool

Uue parooli tegemiseks võta ühendust oma firma SUPER õigustega kasutajaga. Directo konsultandid saavad teid parooli vahetusega aidata ainult teie firma juhatuse liikme digiallkirjastatud avalduse alusel.

Parooli vahetamine

Oma parooli saad vahetada kasutaja seadistuste lehel, minnes Seadistused > Isiklikud seadistused > Kasutaja, või kui kasutate uut kujundust, klikkides pealehel oma nime peale. Uus parool ei tohiks olla liiga sarnane vanale.

Üheaegselt sisselogitud kasutajad

Directos on vastavalt teie poolt valitud paketile määratud, mitu kasutajat võib üheaegselt sisse logitud olla. Kui lubatud sisselogitud kasutajate arv on täis ja te ei pääse sisse, siis võtke ühendust oma firma SUPER õigustega kasutajaga, kes saab inaktiivsed kasutajad vajadusel välja logida. Lubatud sisselogitud kasutajate arvu suurendamiseks võtke ühendust Directoga.

Seotud süsteemi seadistused

Süsteemi seadistustes on administraatoritel võimalik määrata, kui suur peaks olema parooli keerukus, milline on selle minimaalne pikkus, kas ja mitme päeva tagant on kohustuslik parooli vahetada, millal saadetakse selle kohta hoiatav teade ja kui mitu eelnevat parooli süsteem meelde jätab.

Lisaks on võimalik määrata, kas sama kasutajanimega tohib mitu korda sisse logida, mitu korda võib andmed sisselogimisel valesti panna, enne kui süsteem mõneks ajaks blokeeritakse ja mitme tunni tegevusetuse pärast logitakse kasutaja välja.

Selleks, et võimaldada ID-kaardi / Mobiil-ID / Smart-ID sisselogimise võimalus, tuleb määrata vastav süsteemiseadistus, mida saab teha Süsteemi seadistuste blokis Administraatori seadistused.

:!: Juhul, kui sisse lülitada ka seadistus ID-kaardi login on kohustuslik, ei saa kasutajad sellesse andmebaasi enam parooliga sisse logida.

et/sisselogimine.txt · Viimati muutnud: 2021/10/25 09:27 persoon ott