Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistadet:uue_suesteemi_dokumendivaated

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
Next revision Both sides next revision
et:uue_suesteemi_dokumendivaated [2021/09/23 16:31]
triin [Mustandite üle võtmine]
et:uue_suesteemi_dokumendivaated [2021/09/24 10:06]
ott [Uue süsteemi dokumendivaated]
Rida 2: Rida 2:
  
 Alljärgnev õpetus annab ülevaate Directo uue dokumendivaadete süsteemi suurematest muutustest ja uutest kontseptsioonidest. Tuleviku eesmärk on viia kõik Directo dokumendid üle uuele dokumendivaadete süsteemile.\\ Alljärgnev õpetus annab ülevaate Directo uue dokumendivaadete süsteemi suurematest muutustest ja uutest kontseptsioonidest. Tuleviku eesmärk on viia kõik Directo dokumendid üle uuele dokumendivaadete süsteemile.\\
-:!: Saadaval ​ainult Edge ja Chrome brauseritega.+:!: Uus süsteem ei tööta (hetkel veel) büroos ning on saadaval ​ainult Edge ja Chrome brauseritega.
  
 ===== Mustandid ===== ===== Mustandid =====
Rida 33: Rida 33:
 ==== Muudatuste automaatne salvestamine ==== ==== Muudatuste automaatne salvestamine ====
  
-Ükskõik millised muudatused mustandil salvestuvad andmebaasi automaatselt ehk peale väljade muutmist võib akna rahumeeli kinni panna ning hiljem uuesti avada ning mustandile tehtud muudatused on alles. "​Salvesta"​ nuppu pole vaja vajutada, seda peab vajutama ainult siis, kui soovitakse mustandile tehtud muudatused kanda originaaldokumendile.+Ükskõik millised muudatused mustandil salvestuvad andmebaasi automaatselt ehk pärast ​väljade muutmist võib akna rahumeeli kinni panna ning hiljem uuesti avada ning mustandile tehtud muudatused on alles. "​Salvesta"​ nuppu pole vaja vajutada, seda peab vajutama ainult siis, kui soovitakse mustandile tehtud muudatused kanda originaaldokumendile.
  
 ===== Vaadete kohandamine ===== ===== Vaadete kohandamine =====
et/uue_suesteemi_dokumendivaated.txt · Viimati muutnud: 2021/11/26 19:52 persoon jane