Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistadKülgriba

www.directo.ee

et:server

Directo läheb peatselt üle uuele rakendusserveri platvormile, mille eesmärk on pakkuda paremat kasutuskogemust ning suurendada teenuse töökindlust ja -kiirust. Enne täielikku üleminekut on kõigil soovijatel võimalik uut serverit juba täna kasutama hakata. Selleks tuleb oma veebilehitsejas Directo aadress ära muuta nii, et directo.gate.ee asemel on login.directo.ee. Kui näiteks siiamaani kasutati Directot sellise aadressi kaudu:

https://directo.gate.ee/ocra_demo_ee

siis uus aadress oleks

https://login.directo.ee/ocra_demo_ee.


:!: Pärast uue serveri kasutusele võtmist tuleb kindlasti kontrollida, et ka selle osas on tehtud vajalikud Veebilehitsejate seadistused. Eriti tähtis on see selliste kasutajate jaoks, kelle Directo on integreeritud mingi riistvaraga (näiteks kaupluses makseterminaliga). Kasutajatel, kes ei tea kindlalt, kas nende Directo küljes on mingi riistvara, soovitame me tungivalt enne muudatuse tegemist konsulteerida oma ettevõtte IT-spetsialistiga.

Praegune rakendusserver on uuega paralleelselt kasutatav ja kui see võimalus kunagi kaob, toimub kasutajate automaatne ringisuunamine. Kui uue aadressi kaudu Directot kasutades peaks mingeid probleeme esinema, võib julgelt eelmise aadressi juurde tagasi suunduda.

et/server.txt · Viimati muutnud: 2018/09/21 14:57 persoon mrtn