Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:portal

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
et:portal [2020/02/20 15:58]
triin [HÄÄLESTAMINE]
et:portal [2020/12/16 22:25] (Hetkel kehtiv)
ott [HÄÄLESTAMINE]
Rida 11: Rida 11:
 :!: Juhul, kui sisse lülitada ka seadistus ID-kaardi login on kohustuslik,​ ei saa kasutajad sellesse andmebaasi enam salasõnaga sisse logida. :!: Juhul, kui sisse lülitada ka seadistus ID-kaardi login on kohustuslik,​ ei saa kasutajad sellesse andmebaasi enam salasõnaga sisse logida.
  
-Portaali kaudu saavad sisse logida ainult need kasutajad, kelle personalikaardil on täidetud isikukood ning kellele on määratud salasõna. Salasõna määramine käib Üldiste seadistuste valikust Kasutajad.+Portaali kaudu saavad sisse logida ainult need kasutajad, kelle personalikaardil on täidetud isikukood ning kellele on määratud salasõna. Salasõna ​ja isikukood ​määramine käib Üldiste seadistuste valikust Kasutajad.
  
-{{:et:mrtn20190412-112526.png}}+{{:et:ott20201216-221639.png}}
  
-:!: Nupp Eemalda parool kustutab antud kasutaja salasõna ja selle kontoga ei saa enam Directosse sisse logida ka ID-kaardiga,​ Smart-ID-ga ega Mobiil-ID-ga. +  * **Eemalda parool** - kustutab antud kasutaja salasõna ja selle kontoga ei saa enam Directosse sisse logida ka ID-kaardiga,​ Smart-ID-ga ega Mobiil-ID-ga. 
- +  * **Luba ainult ID-kaardi/​Mobiil-ID/​Smart-ID login** - keelab Directosse sisenemise võimaluse kasutajakoodi ja salasõnaga
-Järgmisena tuleb avada sama kasutaja personalikaart ning täita ära isikukood. Personalikaardi saab avada kasutajate registris vastava kasutaja ​**GRUPI** peal klikkides.+
  
 :?: Süsteemi seadistuste ja kasutajakontode muutmise järel võib kuluda kuni tund, enne kui antud Directo andmebaas portaalis kättesaadavaks muutub. :?: Süsteemi seadistuste ja kasutajakontode muutmise järel võib kuluda kuni tund, enne kui antud Directo andmebaas portaalis kättesaadavaks muutub.
  
-{{:​et:​mrtn20190412-113135.png}} 
  
 === Rahvusvaheline kasutamine === === Rahvusvaheline kasutamine ===
Rida 40: Rida 38:
 :!: Kasutajal peab olema kehtiv Eesti, Läti, Leedu isikukood, st kasutada saab Eesti ID-kaarte, Eesti ja Leedu Mobiil-ID rakendust kui ka Smart-ID-d. :!: Kasutajal peab olema kehtiv Eesti, Läti, Leedu isikukood, st kasutada saab Eesti ID-kaarte, Eesti ja Leedu Mobiil-ID rakendust kui ka Smart-ID-d.
  
-{{:et:ott20200219-232941.png?nolink&600}}+{{:et:ott20201216-220608.png?​nolink}}
  
  
 Kasutaja tuvastamise järel näidatakse loetelu kõikidest ettevõtetest,​ mille Directo baasile on ülalkirjeldatud viisil sellele kasutajale ligipääs häälestatud. Oma firma Directosse sisenemiseks piisab firma nimel klikkimisest. Kasutaja tuvastamise järel näidatakse loetelu kõikidest ettevõtetest,​ mille Directo baasile on ülalkirjeldatud viisil sellele kasutajale ligipääs häälestatud. Oma firma Directosse sisenemiseks piisab firma nimel klikkimisest.
  
-{{:et:ott20190516-165035.png}} +{{:et:ott20201216-221143.png?nolink}}
  
 :?: Juhul, kui sisseloginud kasutajal on ligipääs ainult ühe ettevõtte Directosse, siis firmade valiku vahelehte ei näidata ning kasutaja suunatakse otse tema andmebaasi. :?: Juhul, kui sisseloginud kasutajal on ligipääs ainult ühe ettevõtte Directosse, siis firmade valiku vahelehte ei näidata ning kasutaja suunatakse otse tema andmebaasi.
  
 :!: Portaalist sisenemine võtab ära kasutajakoha nii nagu tavapäraselt sisse logides. Vajutades portaalis nupule Logout, logitakse kasutaja välja kõikidest Directodest. :!: Portaalist sisenemine võtab ära kasutajakoha nii nagu tavapäraselt sisse logides. Vajutades portaalis nupule Logout, logitakse kasutaja välja kõikidest Directodest.
et/portal.1582207136.txt.gz · Viimati muutnud: 2020/02/20 15:58 persoon triin