Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistadet:ladu_aru_artikli_ajalugu

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
et:ladu_aru_artikli_ajalugu [2015/06/18 12:09]
ott
et:ladu_aru_artikli_ajalugu [2015/06/19 21:20] (Hetkel kehtiv)
evelin
Rida 1: Rida 1:
 ======Artikli ajalugu====== ======Artikli ajalugu======
-Artikli ajalugu on mõeldud kaubaartikliga toimunud liikumiste ajaloo (sisse-välja liikumised) vaatamiseks. Aruande tulemuseks on nimekiri tehingutest,​ mida vaadeldava kaubaartikliga on tehtud valitud perioodil. Seda aruannet ​saab korraga vaadata ​ühe artikli kohta.+Artikli ajalugu on mõeldud kaubaartikliga toimunud liikumiste ajaloo (sisse-välja liikumised) vaatamiseks. Aruande tulemuseks on nimekiri tehingutest,​ mida vaadeldava kaubaartikliga on tehtud valitud perioodil. Seda aruannet ​vaadatakse tavaliselt ​ühe artikli ​kohta, aga saab vaadata ka konkreetsel dokumendil olevate artiklite ​kohta.
  
 =====Filtreeringud===== ​ =====Filtreeringud===== ​
   *Kood - kaubaartikli kood, mille ajalugu vaadata soovitakse. Selle valiku täitmine on aruande saamiseks kohustuslik. Kui artikkel on valimata, siis aruannet ei esitata.   *Kood - kaubaartikli kood, mille ajalugu vaadata soovitakse. Selle valiku täitmine on aruande saamiseks kohustuslik. Kui artikkel on valimata, siis aruannet ei esitata.
- 
   *Laoid - kaubaartikli laoid, mille ajalugu vaadata soovitakse. ​   *Laoid - kaubaartikli laoid, mille ajalugu vaadata soovitakse. ​
- 
   *Ladu- võimaldab valida lao tunnust, kui soovime artikli ajalugu vaadata ühe lao piires. Valik avaneb hiire topeltklõpsuga või Ctrl+Enter   *Ladu- võimaldab valida lao tunnust, kui soovime artikli ajalugu vaadata ühe lao piires. Valik avaneb hiire topeltklõpsuga või Ctrl+Enter
- 
   *Periood- võimaldab valida perioodi, mille piires soovime artikli ajalugu vaadata. Sisestada saab perioodi alguse ja lõpu. Kui jätta periood sisestamata,​ esitatakse aruanne kõikide liikumiste kohta, mis selle artikliga programmis on tehtud. Kui sisestada ainult perioodi alguskuupäev,​ siis esitatakse aruanne alates sellest kuupäevast kuni tänaseni toimunud tehingutest. Perioodi saab ka valida ettevalmistatud valikutest. Selleks tuleb kas perioodi alguse või lõpu väljal teha hiire topeltklõps või vajutada klaviatuuril Ctrl+Enter ning valida automaatne- või enda poolt ettevalmistatud periood.   *Periood- võimaldab valida perioodi, mille piires soovime artikli ajalugu vaadata. Sisestada saab perioodi alguse ja lõpu. Kui jätta periood sisestamata,​ esitatakse aruanne kõikide liikumiste kohta, mis selle artikliga programmis on tehtud. Kui sisestada ainult perioodi alguskuupäev,​ siis esitatakse aruanne alates sellest kuupäevast kuni tänaseni toimunud tehingutest. Perioodi saab ka valida ettevalmistatud valikutest. Selleks tuleb kas perioodi alguse või lõpu väljal teha hiire topeltklõps või vajutada klaviatuuril Ctrl+Enter ning valida automaatne- või enda poolt ettevalmistatud periood.
  
Rida 18: Rida 15:
 =====Aruandes olevad tulbad===== ​ =====Aruandes olevad tulbad===== ​
   *Kood- kaubaartikli kood   *Kood- kaubaartikli kood
- 
   *Aeg- real esitatava tehingu toimumise aeg   *Aeg- real esitatava tehingu toimumise aeg
- 
   *Ladu- ladu, millega real esitatav tehing on seotud.   *Ladu- ladu, millega real esitatav tehing on seotud.
- 
   *Kontakt- tehinguga seotud hankija või klient   *Kontakt- tehinguga seotud hankija või klient
- 
   *Kogus- tehingu seotud kauba liikumise kogus (positiivne arv lattu sisse liikumine, negatiivne väljaliikumine)   *Kogus- tehingu seotud kauba liikumise kogus (positiivne arv lattu sisse liikumine, negatiivne väljaliikumine)
- 
   *Seis- tehingu järgne kaubajääk laos. Seda tulpa näidatakse ainult siis kui on aruande tingimustes on valitud ladu.   *Seis- tehingu järgne kaubajääk laos. Seda tulpa näidatakse ainult siis kui on aruande tingimustes on valitud ladu.
- 
   *Tegevus- kauba liikumise tekitanud dokumendi tüüp (SIS- laosissetulek,​ LAH- lähetus, ARVE-arve, LIIK- laoliikumine,​ MAHA-mahakandmine,​ TAG-kaubatagastus,​ TOOT-tootmine,​ HIND-hinnamuutus,​ LINV-inventuur)   *Tegevus- kauba liikumise tekitanud dokumendi tüüp (SIS- laosissetulek,​ LAH- lähetus, ARVE-arve, LIIK- laoliikumine,​ MAHA-mahakandmine,​ TAG-kaubatagastus,​ TOOT-tootmine,​ HIND-hinnamuutus,​ LINV-inventuur)
- 
   *Number- dokumendi number, millega tehing on seotud. Numbri peal hiirega klõpsates avaneb valitud dokument.   *Number- dokumendi number, millega tehing on seotud. Numbri peal hiirega klõpsates avaneb valitud dokument.
- 
   *Hind- tehinguga seotud ühe kaubaühiku omahind tehingu hetkel laos   *Hind- tehinguga seotud ühe kaubaühiku omahind tehingu hetkel laos
- 
   *SN/Mudel- tehinguga seotud kaubaartikli seeria- või mudelinumber (esitatakse siis kui on kasutusel seerianumbri süsteem).   *SN/Mudel- tehinguga seotud kaubaartikli seeria- või mudelinumber (esitatakse siis kui on kasutusel seerianumbri süsteem).
- 
   *ID - kaubaartikli laoid    *ID - kaubaartikli laoid 
- 
- 
  
et/ladu_aru_artikli_ajalugu.1434618580.txt.gz · Viimati muutnud: 2015/06/18 12:09 persoon ott