Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistadet:e-arvete_keskus

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
et:e-arvete_keskus [2021/10/13 14:31]
toomas [Definitsioonid]
et:e-arvete_keskus [2021/10/25 09:35] (Hetkel kehtiv)
ott
Rida 212: Rida 212:
 =====Dokumentide automaatne loomine===== =====Dokumentide automaatne loomine=====
 Et ostuarve või sissetuleku dokument loodaks automaatselt,​ tuleks teha järgmist: Et ostuarve või sissetuleku dokument loodaks automaatselt,​ tuleks teha järgmist:
-  - Süsteemi seadistustesse ''​Transport>​Vaikimisi kasutaja''​ määrata kasutaja kood - selle kasutaja alt luuakse dokument \\ :!: Tegemist peab olema reaalse kasutajate registris oleva kasutajaga, kellel on õigus dokumenti avada ja luua ning kellele on määratud ​salasõna. Lisaks peab kasutajal olema õigus Dokumentide Transpordi moodulile. Veendumaks eelmainitus,​ võiks selle kasutajaga enne seadistuse määramist sisse logida.+  - Süsteemi seadistustesse ''​Transport>​Vaikimisi kasutaja''​ määrata kasutaja kood - selle kasutaja alt luuakse dokument \\ :!: Tegemist peab olema reaalse kasutajate registris oleva kasutajaga, kellel on õigus dokumenti avada ja luua ning kellele on määratud ​parool. Lisaks peab kasutajal olema õigus Dokumentide Transpordi moodulile. Veendumaks eelmainitus,​ võiks selle kasutajaga enne seadistuse määramist sisse logida.
   - Hankija kaardil transpordi saki all tuleks määrata, kas luuakse ostuarve, sissetulek või siis ei soovita üldse töödelda antud hankija dokumente {{:​et:​ott20190328-163024.png}}   - Hankija kaardil transpordi saki all tuleks määrata, kas luuakse ostuarve, sissetulek või siis ei soovita üldse töödelda antud hankija dokumente {{:​et:​ott20190328-163024.png}}
  
et/e-arvete_keskus.txt · Viimati muutnud: 2021/10/25 09:35 persoon ott