Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:yld_retsept

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
et:yld_retsept [2019/11/22 10:25]
kristel [2.2 Andmed - Read]
et:yld_retsept [2019/11/22 10:26] (Hetkel kehtiv)
kristel
Rida 137: Rida 137:
 **Oskus** -> Personali moodulis võimalik luua oskuste register. Personalikaardil töötajale määrata tema oskused ning retseptis määrata, mis oskus vajalik selle töö tegemiseks. Tööoperatsiooni artiklikaardil võimalik määrata, milline oskus vajalik, selle töö tegemiseks. Operatsiooni asetamisel reteptile või tootmistellimusele,​ kaasatakse reale artiklikaardilt oskus. Tootmistellimuse loomisel, kaasatakse oskus retseptist kaasa. **Sidusust kasutab aruanne Tootmistellimused.** **Oskus** -> Personali moodulis võimalik luua oskuste register. Personalikaardil töötajale määrata tema oskused ning retseptis määrata, mis oskus vajalik selle töö tegemiseks. Tööoperatsiooni artiklikaardil võimalik määrata, milline oskus vajalik, selle töö tegemiseks. Operatsiooni asetamisel reteptile või tootmistellimusele,​ kaasatakse reale artiklikaardilt oskus. Tootmistellimuse loomisel, kaasatakse oskus retseptist kaasa. **Sidusust kasutab aruanne Tootmistellimused.**
  
-** Kuidas** -> Tootmistellimuste ​aruandest ​tööde Start-Stop funktsionaalsus kasutab neid piiranguid.+** Kuidas** -> Tootmistellimuste ​aruande ​tööde Start-Stop funktsionaalsus kasutab neid piiranguid ​ja ka raporteerimise aruanne Tootmise tagasiside lähtub nendest.
   * Kui retseptis real Kuidas = **Üksi**, siis töö strtinud Tegija lisatakse algsele reale ja keegi teine ei saa seda startida. Ainult tema saab ka seda tööd jätkata.   * Kui retseptis real Kuidas = **Üksi**, siis töö strtinud Tegija lisatakse algsele reale ja keegi teine ei saa seda startida. Ainult tema saab ka seda tööd jätkata.
   * Kui retseptis real Kuidas = **Paralleelselt**,​ siis saab korraga mitu (määrtakse väljal Mitu tegiat) töötajat startida ja pärast saavad nad ka vastavalt jätkata.   * Kui retseptis real Kuidas = **Paralleelselt**,​ siis saab korraga mitu (määrtakse väljal Mitu tegiat) töötajat startida ja pärast saavad nad ka vastavalt jätkata.
et/yld_retsept.txt · Viimati muutnud: 2019/11/22 10:26 persoon kristel