Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:yld_personal2

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
et:yld_personal2 [2018/08/06 13:39]
ott
et:yld_personal2 [2020/04/17 13:37] (Hetkel kehtiv)
mrtn
Rida 12: Rida 12:
 ===== Salasõna vahetus ===== ===== Salasõna vahetus =====
 Oma salasõna vahetamiseks tuleb sisestada kehtiv salasõna ja kaks korda uus salasõna. Siin plokis näidatakse süsteemi seadistuses määratud salasõna reegleid, mida peab uue salasõna valimisel arvesse võtma. Seadistused,​ mis mõjuvad, on ''​Seadistused > Süsteemi seadistused > Administraatori seadistused''​ plokis: Oma salasõna vahetamiseks tuleb sisestada kehtiv salasõna ja kaks korda uus salasõna. Siin plokis näidatakse süsteemi seadistuses määratud salasõna reegleid, mida peab uue salasõna valimisel arvesse võtma. Seadistused,​ mis mõjuvad, on ''​Seadistused > Süsteemi seadistused > Administraatori seadistused''​ plokis:
-  * Salasõna keerukuse aste 0-3+  * Salasõna keerukuse aste 0-3 (0=pole nõudmisi, 1=peab sisaldama ka suuri ja väikeseid tähti, 2=peab sisaldama ka numbreid, 3=peab sisaldama ka sümboleid. NB! Nõudmised lisanduvad)
   * Salasõna kohustuslik vahetamine mitme päeva tagant   * Salasõna kohustuslik vahetamine mitme päeva tagant
   * Salasõna minimaalne pikkus   * Salasõna minimaalne pikkus
Rida 49: Rida 49:
  
 {{:​et:​mrtn20180724-105057.png}} {{:​et:​mrtn20180724-105057.png}}
 +
 +<​BOOKMARK:​automaataeg>​
 +**Automaatse ajavälja pikkus** - määrab, kas kuupäeva ilma punktidega kiirsisestamise formaat on kuuekohaline PPKKAA või kaheksakohaline PPKKAAAA. Näide, kuidas erinevad valikud töötavad:
 +{{:​et:​kuupaev.mp4|}}
  
 **Aeg** - määrab, kas uue dokumendi avamisel on selle aeg hetke kuupäev ja kellaaeg või jätab dokument meelde viimati salvestatud aja väärtuse. Viimatinimetatud seadistusest on kasu näiteks sellisel juhul, kui töövoog näeb ette suure hulga dokumentide mineviku kuupäevadega sisestamist. **Aeg** - määrab, kas uue dokumendi avamisel on selle aeg hetke kuupäev ja kellaaeg või jätab dokument meelde viimati salvestatud aja väärtuse. Viimatinimetatud seadistusest on kasu näiteks sellisel juhul, kui töövoog näeb ette suure hulga dokumentide mineviku kuupäevadega sisestamist.
et/yld_personal2.1533551997.txt.gz · Viimati muutnud: 2018/08/06 13:39 persoon ott