Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:yld_aru_report

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
et:yld_aru_report [2015/12/22 13:37]
ergo
et:yld_aru_report [2016/03/14 13:50] (Hetkel kehtiv)
ott
Rida 14: Rida 14:
 ====Tabeli valimine==== ====Tabeli valimine====
 Avaneb tabeli valiku leht kust tuleb valida rippmenüüst millise tabeli peal soovitakse aruannet koostada. Peale valiku tegemist vajutage "​Vali"​ nupule. Avaneb tabeli valiku leht kust tuleb valida rippmenüüst millise tabeli peal soovitakse aruannet koostada. Peale valiku tegemist vajutage "​Vali"​ nupule.
-{{ :sise:​choose_table.png?​direct |}}+{{ :et:​choose_table.png?​direct |}}
  
  
 ====Koostaja ülevaade==== ====Koostaja ülevaade====
-{{ :sise:​overview_est_.png?​direct |}}+{{ :et:​overview_est_.png?​direct |}}
  
   - Nuppude riba   - Nuppude riba
Rida 36: Rida 36:
  
 ====Filtrite peitmine/​näitamine==== ====Filtrite peitmine/​näitamine====
-{{ :sise:​toggle_hidden_fields_est_.png?​direct |}}+{{ :et:​toggle_hidden_fields_est_.png?​direct |}}
  
 Filtrite peitmiseks või peidetud filtrite nähtavale toomiseks tuleb vajutada nupuribal asetsevale "​Seadista"​ nupule. Seadista nupp toob nähtavale kõik filtrid ja lubab kasutajal filtrite järjestust muuta ja neid enim kasutatud filtrite ribale lisada. Filtrite peitmiseks või peidetud filtrite nähtavale toomiseks tuleb vajutada nupuribal asetsevale "​Seadista"​ nupule. Seadista nupp toob nähtavale kõik filtrid ja lubab kasutajal filtrite järjestust muuta ja neid enim kasutatud filtrite ribale lisada.
Rida 46: Rida 46:
   - Või grupi loomiseks veenduge, et seadista režiim ei ole aktiivne.   - Või grupi loomiseks veenduge, et seadista režiim ei ole aktiivne.
   - Klikkige hiirega filtri peal ja lohistage see mõne teise filtri peale mida soovite grupeerida. Tulemusena filtri taust muudab mustrit(muster on informatiivne,​ et see filtri väli on "​VÕI"​ grupis).   - Klikkige hiirega filtri peal ja lohistage see mõne teise filtri peale mida soovite grupeerida. Tulemusena filtri taust muudab mustrit(muster on informatiivne,​ et see filtri väli on "​VÕI"​ grupis).
-{{ :sise:​or_group_est_.png?​direct |}}+{{ :et:​or_group_est_.png?​direct |}}
   - Kui nüüd aruanne käivitada on tulemuste hulgas kõik arved    - Kui nüüd aruanne käivitada on tulemuste hulgas kõik arved 
     * kus aeg on filtris näidatud vahemikus JA     * kus aeg on filtris näidatud vahemikus JA
Rida 52: Rida 52:
     * klient on ATS     * klient on ATS
   - "​VÕI"​ gruppe saab olla maksimaalselt 3 ja igas grupis saab olla maksimaalselt 3 filtrit.   - "​VÕI"​ gruppe saab olla maksimaalselt 3 ja igas grupis saab olla maksimaalselt 3 filtrit.
-{{ :sise:​max_or_groups_est_.png?​direct |}}+{{ :et:​max_or_groups_est_.png?​direct |}}
   - "​VÕI"​ grupi ära kaotamiseks tuleb kõikide liigendite peal teha topelt klikk.   - "​VÕI"​ grupi ära kaotamiseks tuleb kõikide liigendite peal teha topelt klikk.
  
Rida 58: Rida 58:
 ====Enim kasutatud filtrite valimine==== ====Enim kasutatud filtrite valimine====
 Enim kasutatud filtrite ribale filtrite lisamiseks peab olema sisse lülitatud "​Seadista"​ režiim. Järgmisena tuleb hiirega soovitud filter lohistada enim kasutatud filtrite ribale. Enim kasutatud filtrite ribale filtrite lisamiseks peab olema sisse lülitatud "​Seadista"​ režiim. Järgmisena tuleb hiirega soovitud filter lohistada enim kasutatud filtrite ribale.
-{{ :sise:​favoriting_filters_est_.png?​direct |}}+{{ :et:​favoriting_filters_est_.png?​direct |}}
  
 Kui kasutajal on valitud enim kasutatud filtrid siis vaikimisi kõiki filtreid ei näidata. Kui kasutajal on valitud enim kasutatud filtrid siis vaikimisi kõiki filtreid ei näidata.
-{{ :sise:​layout_with_favorites_est_.png?​direct |}}+{{ :et:​layout_with_favorites_est_.png?​direct |}}
  
 Vajadusel saab filtreid nähtavale tuua klikkides nuppude ribas asuvatele sektsiooni nuppudele mis toob nähtavale vastava sektsiooni filtrid. Vajadusel saab filtreid nähtavale tuua klikkides nuppude ribas asuvatele sektsiooni nuppudele mis toob nähtavale vastava sektsiooni filtrid.
Rida 68: Rida 68:
 ====Uue vaate koostamine==== ====Uue vaate koostamine====
 Uue vaate koostamiseks tuleb vajutada nupu ribal olevale "​Vaated"​ rippmenüü nupule ja sealt valida "Uus vaade"​. Enim kasutatud filtrite riba alla tekib vaate koostamise riba. Uue vaate koostamiseks tuleb vajutada nupu ribal olevale "​Vaated"​ rippmenüü nupule ja sealt valida "Uus vaade"​. Enim kasutatud filtrite riba alla tekib vaate koostamise riba.
-{{ :sise:​new_view_est_.png?​direct |}}+{{ :et:​new_view_est_.png?​direct |}}
  
 Vaate koostamise ribal on nupud ja valikud vasakult: Vaate koostamise ribal on nupud ja valikud vasakult:
Rida 78: Rida 78:
  
 Kui vaate tüübiks on valitud "​Tükeldatud"​ siis näeb vaate koostamise riba teistsugune välja. Kui vaate tüübiks on valitud "​Tükeldatud"​ siis näeb vaate koostamise riba teistsugune välja.
-{{ :sise:​new_view_tykelda_crop_est_.png?​direct |}}+{{ :et:​new_view_tykelda_crop_est_.png?​direct |}}
  
 Vasakult alustades on esimeseks valikuks vaate tüübi valik. Paremale liikudes: Vasakult alustades on esimeseks valikuks vaate tüübi valik. Paremale liikudes:
Rida 96: Rida 96:
  
 //Näide koostatud vaatest ja kuidas ta valmis aruandena välja näeb// //Näide koostatud vaatest ja kuidas ta valmis aruandena välja näeb//
-{{ :sise:​normal_view_crop_est_.png?​direct |}}+{{ :et:​normal_view_crop_est_.png?​direct |}}
  
 Kui vaatele on tulbad valitud ja vaade on valmis tuleb vajutada vaate koostamise ribal olevat salvesta nuppu(floppy ikoon). Peale andke vaatele nimi ja vajutage ok. Vaade tekib "​Vaated"​ rippmenüü alla. Kui vaatele on tulbad valitud ja vaade on valmis tuleb vajutada vaate koostamise ribal olevat salvesta nuppu(floppy ikoon). Peale andke vaatele nimi ja vajutage ok. Vaade tekib "​Vaated"​ rippmenüü alla.
-{{ :sise:​my_view_done_est_.png?​direct |}}+{{ :et:​my_view_done_est_.png?​direct |}}
  
  
 ====Vaate muutmine/​kustutamine/​käivitamine==== ====Vaate muutmine/​kustutamine/​käivitamine====
 Vaate muutmiseks/​kustutamiseks/​käivitamiseks tuleb minna "​Vaated"​ rippmenüüsse ja sealt valida vaade. Vaate muutmiseks/​kustutamiseks/​käivitamiseks tuleb minna "​Vaated"​ rippmenüüsse ja sealt valida vaade.
-{{ :sise:​rakenda_menu_est_.png?​direct |}}+{{ :et:​rakenda_menu_est_.png?​direct |}}
  
 Avaneb menüü nuppudega: Avaneb menüü nuppudega:
Rida 114: Rida 114:
 ====Kasutajale aruande koostaja õiguse andmine==== ====Kasutajale aruande koostaja õiguse andmine====
 Kasutajale Aruande Koostaja kasutamise õiguse andmiseks peab olema SUPER kasutajana sisse logitud. Tuleb minna seadistuse menüüsse, vasakult menüüst valida Üldised -> Kasutajad. Leidke kasutaja kellele soovite õigust anda. Valige aruanded tab ja leidke sealt alt "​Aruande koostaja"​. Pange tärn "​Oma"​ tulbale. Kasutajale Aruande Koostaja kasutamise õiguse andmiseks peab olema SUPER kasutajana sisse logitud. Tuleb minna seadistuse menüüsse, vasakult menüüst valida Üldised -> Kasutajad. Leidke kasutaja kellele soovite õigust anda. Valige aruanded tab ja leidke sealt alt "​Aruande koostaja"​. Pange tärn "​Oma"​ tulbale.
-{{ :sise:​usage_rights_est.png?​direct |}}+{{ :et:​usage_rights_est.png?​direct |}}
  
  
 ====Aruande kopeerimise menüü==== ====Aruande kopeerimise menüü====
 Aruande kopeerimise menüü on nähtaval ainult SUPER kasutajatele. Menüü asub "​Vaated"​ -> "Jaga vaateid"​. Aruande kopeerimise menüü on nähtaval ainult SUPER kasutajatele. Menüü asub "​Vaated"​ -> "Jaga vaateid"​.
-{{ :sise:​view_copy_overview_est_.png?​direct |}}+{{ :et:​view_copy_overview_est_.png?​direct |}}
  
 Vasakpoolne tulp hoiab kõiki baasis leitud kasutajaid. Parempoolne tulp jaguneb kaheks reaks kus ülemises reas on kõik valitud kasutajal olemasolevad vaated ja alumises reas kõik vaated mida kasutajal ei ole. Vasakpoolne tulp hoiab kõiki baasis leitud kasutajaid. Parempoolne tulp jaguneb kaheks reaks kus ülemises reas on kõik valitud kasutajal olemasolevad vaated ja alumises reas kõik vaated mida kasutajal ei ole.
  
 Kasutajale vaadete lisamiseks tuleb vasakust tulbast valida kasutaja ja klikkida tema nime peal. Järgmisena valige paremast tulbast alumisest reast vaade mida kasutajale kopeerida tahate ja vajutage vaate real olevale "​pluss"​ ikoonile. Mitme vaate kopeerimisel märgistage kõik vaate read mis soovite kasutajale lisada ja vajutage "Lisa vaated"​ nupule. Kasutajale vaadete lisamiseks tuleb vasakust tulbast valida kasutaja ja klikkida tema nime peal. Järgmisena valige paremast tulbast alumisest reast vaade mida kasutajale kopeerida tahate ja vajutage vaate real olevale "​pluss"​ ikoonile. Mitme vaate kopeerimisel märgistage kõik vaate read mis soovite kasutajale lisada ja vajutage "Lisa vaated"​ nupule.
-{{ :sise:​user_view_management_est_.png?​direct |}}+{{ :et:​user_view_management_est_.png?​direct |}}
  
  
 ====Õigustest täpsemalt==== ====Õigustest täpsemalt====
 SUPER kasutaja saab enda loodud aruandeid kopeerida kõikidele teistele kasutajatele(tekib uus aruanne kõikide valitud kasutajate peamenüüsse). Tavakasutajad saavad luua/​muuta/​kustutada endale loodud aruandeid. SUPER kasutaja saab enda loodud aruandeid kopeerida kõikidele teistele kasutajatele(tekib uus aruanne kõikide valitud kasutajate peamenüüsse). Tavakasutajad saavad luua/​muuta/​kustutada endale loodud aruandeid.
et/yld_aru_report.txt · Viimati muutnud: 2016/03/14 13:50 persoon ott