Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:yld_aru_likviidsus

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
et:yld_aru_likviidsus [2018/09/29 14:29]
agor
et:yld_aru_likviidsus [2018/09/29 14:31] (Hetkel kehtiv)
agor
Rida 108: Rida 108:
   * Saldo - Näidatakse vastava dokumendi saldot ja dokumendi valuutat. Saldo on dokumendi valuutas. Raha sissetulekud on positiivsete summadena ja väljaminekud negatiivsete summadena. Kui filtreeringutes on sisestatud linnuke Reklamatsioon,​ siis näidatakse ostuarvete saldot reklamatsiooni summa võrra väiksemana.   * Saldo - Näidatakse vastava dokumendi saldot ja dokumendi valuutat. Saldo on dokumendi valuutas. Raha sissetulekud on positiivsete summadena ja väljaminekud negatiivsete summadena. Kui filtreeringutes on sisestatud linnuke Reklamatsioon,​ siis näidatakse ostuarvete saldot reklamatsiooni summa võrra väiksemana.
   * Kokku - Näidatakse aruande algsaldo ja ridade kumulatiivset saldot selles aruande baasvaluutas,​ mis on määratud aruande seadistustes.   * Kokku - Näidatakse aruande algsaldo ja ridade kumulatiivset saldot selles aruande baasvaluutas,​ mis on määratud aruande seadistustes.
-  * Päevi - Näidatakse mitu päeva on dokumendi maksetähtaeg kas ületatud (negatiivne number) või mitu päeva on veel jäänud maksetähtajani. Päevade arvestus käib aruande vaatamise kuupäeva suhtes, mitte filtrites määratud perioodi lõpu suhtes.+  * Päevi - Näidatakse mitu päeva on dokumendi maksetähtaeg kas ületatud (negatiivne number) või mitu päeva on veel jäänud maksetähtajani ​(positiivne number). Päevade arvestus käib aruande vaatamise kuupäeva suhtes, mitte filtrites määratud perioodi lõpu suhtes.
  
 Juhul, kui aruande filtreeringutes on valitud eelarve tüüp, siis kajastuvad aruandes ainult need vastava tüübiga eelarvete read, mille aeg jääb aruande vaatamise aja kuupäeva suhtes tulevikku. Näiteks, kui aruannet vaadatakse 27.09.2018, siis aruandesse näidatakse ainult sellised eelarve read, mille aeg on hilisem, kui 27.09.2018. Eelarve real peavad olema seejuures samad objektide, projektide, klientide, hankijate väärtused,​ mida on kasutatud aruande filtreeringutes. Juhul, kui aruande filtreeringutes on valitud eelarve tüüp, siis kajastuvad aruandes ainult need vastava tüübiga eelarvete read, mille aeg jääb aruande vaatamise aja kuupäeva suhtes tulevikku. Näiteks, kui aruannet vaadatakse 27.09.2018, siis aruandesse näidatakse ainult sellised eelarve read, mille aeg on hilisem, kui 27.09.2018. Eelarve real peavad olema seejuures samad objektide, projektide, klientide, hankijate väärtused,​ mida on kasutatud aruande filtreeringutes.
et/yld_aru_likviidsus.txt · Viimati muutnud: 2018/09/29 14:31 persoon agor