Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:postkast

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
et:postkast [2019/10/14 11:56]
triin [Sidumata manused]
et:postkast [2020/05/08 17:09] (Hetkel kehtiv)
ott [Manuste sisend-e-mail]
Rida 4: Rida 4:
  
   * Kõik sellele aadressile saadetud kirjad jõuavad Directosse sidumata manustena (võrdne Outlookist pimesi linnukesega saatmisega)   * Kõik sellele aadressile saadetud kirjad jõuavad Directosse sidumata manustena (võrdne Outlookist pimesi linnukesega saatmisega)
-  * Maksimaalne manuse suurus meilimisel on 5MB, suurema saatmisel ei jõua manus Directosse ja saatja saab meilile teavituse+  * Maksimaalne manuse suurus meilimisel on 20MB, suurema saatmisel ei jõua manus Directosse ja saatja saab meilile teavituse
   * Kui meilis on mitu manust, jõuavad manused Directosse eraldi kirjetena. Kui on soov need siduda ühe dokumendiga,​ tuleks esimesest kirjest luua dokument ning ülejäänud siduda juba dokumendi manuse vaatest. Sama e-maili kirjed on visuaalselt "​trepitud"​.   * Kui meilis on mitu manust, jõuavad manused Directosse eraldi kirjetena. Kui on soov need siduda ühe dokumendiga,​ tuleks esimesest kirjest luua dokument ning ülejäänud siduda juba dokumendi manuse vaatest. Sama e-maili kirjed on visuaalselt "​trepitud"​.
   * Saatmine ja Directosse jõudmine ei pruugi käia päris reaalajas (ehkki üldjuhul see nii on)   * Saatmine ja Directosse jõudmine ei pruugi käia päris reaalajas (ehkki üldjuhul see nii on)
et/postkast.txt · Viimati muutnud: 2020/05/08 17:09 persoon ott