Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:per_aru_tooajad

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
et:per_aru_tooajad [2019/08/23 11:10]
kulli
et:per_aru_tooajad [2019/11/18 10:37] (Hetkel kehtiv)
kulli [Puudumiste aruanne]
Rida 10: Rida 10:
   * Päeva tabel - aruande vorm, mis kajastab töötajate töötatud tunde, puuudumisi, normtunde. Muuda linnukesega koos saab arundes otse täita ressursse TUND tüüpi palgavalmite jaoks.   * Päeva tabel - aruande vorm, mis kajastab töötajate töötatud tunde, puuudumisi, normtunde. Muuda linnukesega koos saab arundes otse täita ressursse TUND tüüpi palgavalmite jaoks.
  
 +**Peenhäälestus**\\ 
 +**Puhkusereserv välistab järgmise kuu palga**- seda seadistust mõjutab süsteemi seadistus ​ "​Töötajale säilitatakse puhkuse ajal palk". Kui Süsteemi seadistus on EI peal siis alati tuleb töötajale 6-kuu keskmine tasu. Kui süsteemi seadistus on JAH peal siis peenhäälestuse linnukese olemasolul järgmise kuu töötasu tõusu ei arvesta, aga kui linnukest ei ole siis arvestab järgmise kuu töötasu tõusuga.
 ======Puhkusereserv====== ======Puhkusereserv======
 Puhkusereservi on võimalik seadistada erineva detailsusega. Esimene võimalus on üldine valik, kus kanne tehakse ainult süsteemi seadistustes määratud kontodele. Teine võimalus on luua kanne osakonna detailsusega ja kolmandaks võimaluseks on töötaja põhiselt. Puhkusereservi on võimalik seadistada erineva detailsusega. Esimene võimalus on üldine valik, kus kanne tehakse ainult süsteemi seadistustes määratud kontodele. Teine võimalus on luua kanne osakonna detailsusega ja kolmandaks võimaluseks on töötaja põhiselt.
et/per_aru_tooajad.1566547812.txt.gz · Viimati muutnud: 2019/08/23 11:10 persoon kulli