Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:per_ametikohad

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
et:per_ametikohad [2018/08/06 21:52]
kulli
et:per_ametikohad [2018/08/06 22:06] (Hetkel kehtiv)
kulli
Rida 22: Rida 22:
 ===== Ametikoha kaardi read ===== ===== Ametikoha kaardi read =====
  
-Ridadele võib asetada ametikohapõhised ​palgavalemid.+Ridadele võib asetada ametikohapõhised ​palgavalemeid. Valemid rakenduvad kõigile töötajatele,​ kellele on vastav ametikoht määratud personalikaardil töösuhete sakil.
  
 **Tasu**- kui palgavalemil on tasu, mis on kõigil sellel ametikohal töötavatel töötajatel ühesugune, kui ei ole siis mitte täita. **Tasu**- kui palgavalemil on tasu, mis on kõigil sellel ametikohal töötavatel töötajatel ühesugune, kui ei ole siis mitte täita.
Rida 29: Rida 29:
  
 **Objekt**- Valikmenüü **Kasutaja** ja **Ei filtreerita**.//​ **Objekt**- Valikmenüü **Kasutaja** ja **Ei filtreerita**.//​
-**Kasutaja** valikut kasutatakse,​ kui personali kaardil on täidetud kasutaja objekt ja ainult see objekt peab asetuma palgakandele.// +**Kasutaja** valikut kasutatakse,​ kui personali kaardil on täidetud kasutaja objekt ja selle objekti järgi tuleb ressursilt andmed palgaarvestusele asetada.// 
-**Ei filtreerita** valikut kasutatakse,​ kui kandele ​ei pea minema kasutaja objekt+**Ei filtreerita** valikut kasutatakse,​ kui kasutaja objekti põhist filtreeringut tegema ​ei pea.
  
 **Kasutaja**- kui palgavalem võtab alusinfo ressurssidelt,​ siis on võimalik siia määrata kasutaja kelle järgi andmed võetakse. **Kasutaja**- kui palgavalem võtab alusinfo ressurssidelt,​ siis on võimalik siia määrata kasutaja kelle järgi andmed võetakse.
  
 :!: Soovitav on valemeid mitte kustutada, vaid määrata neile lõpu aeg. :!: Soovitav on valemeid mitte kustutada, vaid määrata neile lõpu aeg.
et/per_ametikohad.txt · Viimati muutnud: 2018/08/06 22:06 persoon kulli