Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:mailiga_pilt

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
et:mailiga_pilt [2016/05/12 12:33]
ott
et:mailiga_pilt [2016/05/12 12:52] (Hetkel kehtiv)
keiu
Rida 3: Rida 3:
 Et klientidele kirjaga saata faili/​pilti,​ tuleb see üles laadida **Raamat-Aruanded-Hooldus-Kasutaja failid** alt. Et klientidele kirjaga saata faili/​pilti,​ tuleb see üles laadida **Raamat-Aruanded-Hooldus-Kasutaja failid** alt.
  
-{{:et:mail_pilt_1.png|}}+{{:et:mail_pilt_7.png|}}
  
  
-Pildi saab lisada oma signatuuriks **Isiklik-Kasutaja-Signatuur** või luua eeldefineeritud tekst **Üldine-Seadistused-Tekstid**. Faili lisamiseks tuleb siestada ​html <​nowiki><​img></​nowiki>​ element. Selleks, et näha, milline on faili rada, tuleb see faili nimel klikates ​kopeerida (:!: töötab ainult Internet exploreris) ning siis Ctrl+V abil kleepida ​teksti väljale). ​Antud näite puhul näeks ​see välja ​järgmine:​+Pildi saab lisada oma signatuuriks **Isiklik-Kasutaja-Signatuur** või luua eeldefineeritud tekst **Üldine-Seadistused-Tekstid**. Faili lisamiseks tuleb sisestada ​html <​nowiki><​img></​nowiki>​ element. Selleks, et näha, milline on faili rada, tuleb see faili nimel klikates ​kopeerida (:!: töötab ainult Internet exploreris) ning siis Ctrl+V abil kleepida ​teksti väljale). ​Antud näite puhul näeks ​see välja ​järgmine:​
 <code html><​img src="/​​logos/​​files/​​kete_28.jpg"​ width="​​100"></​code>​ Tüübiks võiks olla MAIL.  <code html><​img src="/​​logos/​​files/​​kete_28.jpg"​ width="​​100"></​code>​ Tüübiks võiks olla MAIL. 
  
et/mailiga_pilt.txt · Viimati muutnud: 2016/05/12 12:52 persoon keiu