Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:leping

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
et:leping [2020/03/04 16:04]
agor [Lepingu ridadel tasuta koguste või tasuta summade seadistamine]
et:leping [2020/03/05 09:15] (Hetkel kehtiv)
triin [Lepingu ridadel tasuta koguste või tasuta summade seadistamine]
Rida 104: Rida 104:
   * Tuleks luua artikkel, mille klass on sama, mis ressursile salvestatavate artiklite klass, mille müügil on ette nähtud teatud tasuta summa. Näiteks oletame, et selleks luuakse artikkel koodiga TASUTA ja nimetusega "​Tasuta summa"​. Artikkel peab olema teenus tüüpi.   * Tuleks luua artikkel, mille klass on sama, mis ressursile salvestatavate artiklite klass, mille müügil on ette nähtud teatud tasuta summa. Näiteks oletame, et selleks luuakse artikkel koodiga TASUTA ja nimetusega "​Tasuta summa"​. Artikkel peab olema teenus tüüpi.
   * Lepingu ühele reale tuleb seejärel sisestada see artikkel (näiteks: TASUTA).   * Lepingu ühele reale tuleb seejärel sisestada see artikkel (näiteks: TASUTA).
-:!: On väga oluline, et selle artikli klass oleks sama, mis on artiklitel, millega salvestatakse ressursile perioodis müüdud koguseid, sest artikliklassi järgi kontrollitakse,​ milliste müüdud artiklite müügisummadest tohib maha arvata tasuta summa.+:!: On väga oluline, et selle artikliklass ​oleks sama, mis on artiklitel, millega salvestatakse ressursile perioodis müüdud koguseid, sest artikliklassi järgi kontrollitakse,​ milliste müüdud artiklite müügisummadest tohib maha arvata tasuta summa.
   * Lepingu rea kogus peab olema -1 (miinus üks).   * Lepingu rea kogus peab olema -1 (miinus üks).
   * Lepingu rea ühiku hind peab võrduma arveldusperioodiks kokku lepitud tasuta summaga ilma käibemaksuta.   * Lepingu rea ühiku hind peab võrduma arveldusperioodiks kokku lepitud tasuta summaga ilma käibemaksuta.
et/leping.txt · Viimati muutnud: 2020/03/05 09:15 persoon triin