Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:ladu_inventuur

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
et:ladu_inventuur [2017/02/16 12:07]
hanna
et:ladu_inventuur [2017/02/16 12:07] (Hetkel kehtiv)
hanna
Rida 28: Rida 28:
   * **Lisa laoseis 0 kogustega:​** programm lisab inventuurile kõik artiklid, millel on hetkel mingi laoseis, kuid paneb kogused inventuuril 0, et neid siis ise muuta saaks (et lugemist ei "​häiriks"​ programmis olemas olevad kogused).   * **Lisa laoseis 0 kogustega:​** programm lisab inventuurile kõik artiklid, millel on hetkel mingi laoseis, kuid paneb kogused inventuuril 0, et neid siis ise muuta saaks (et lugemist ei "​häiriks"​ programmis olemas olevad kogused).
   * **Massasetaja:​** kui teil on kõik artiklid näiteks Excelis olemas, siis sealt saab need kõik korraga inventuurile massasetada.   * **Massasetaja:​** kui teil on kõik artiklid näiteks Excelis olemas, siis sealt saab need kõik korraga inventuurile massasetada.
-  * +
 Kui artiklid on inventuurile asetatud, tuleb muuta nende kogused selliseks, nagu reaalselt laos olemas. Koguselist ja summalist muutust saate kohe näha inventuuri lehe paremal pool. Kui artiklid on inventuurile asetatud, tuleb muuta nende kogused selliseks, nagu reaalselt laos olemas. Koguselist ja summalist muutust saate kohe näha inventuuri lehe paremal pool.
  
et/ladu_inventuur.txt · Viimati muutnud: 2017/02/16 12:07 persoon hanna