Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:konto

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
et:konto [2018/12/11 14:19]
triin
et:konto [2018/12/11 16:16] (Hetkel kehtiv)
triin
Rida 21: Rida 21:
 **Korr.Konto.**- kasutatakse dokumentide kannete automaatseks periodiseerimiseks. **Korr.Konto.**- kasutatakse dokumentide kannete automaatseks periodiseerimiseks.
  
-**Kande objektid**- saab määrata objekti(d), mis lisatakse kandele juurde kirjutades dokumentidelt kaasa tulnud sama taseme objektid üle. Näiteks kui on kontol on Tallinn ja real on Mart, siis kandele tuleb Tallinn,​Mart. Kui real Tartu,Mari ja kontol Tallinn, siis kandele jääb Tallinn,​Mari.+**Kande objektid**- saab määrata objekti(d), mis lisatakse kandele juurdekirjutades dokumentidelt kaasa tulnud sama taseme objektid üle. Näiteks kui on kontol on Tallinn ja real on Mart, siis kandele tuleb Tallinn,​Mart. Kui real Tartu,Mari ja kontol Tallinn, siis kandele jääb Tallinn,​Mari.
  
 **Erisoodustus**- saab valida millise TSD erisoodustuse väljaga konto käive seotud on. Kasulik määrata, kui soovitakse, et TSD esitamisel täituksid Maksu ja Tolliametis TSD esitamsiel erisoodustust puudutavad väljad. **Erisoodustus**- saab valida millise TSD erisoodustuse väljaga konto käive seotud on. Kasulik määrata, kui soovitakse, et TSD esitamisel täituksid Maksu ja Tolliametis TSD esitamsiel erisoodustust puudutavad väljad.
et/konto.txt · Viimati muutnud: 2018/12/11 16:16 persoon triin