Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:fin_aru_saldoandmik

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
et:fin_aru_saldoandmik [2017/09/28 12:55]
hanna
et:fin_aru_saldoandmik [2020/02/04 14:29] (Hetkel kehtiv)
hanna
Rida 41: Rida 41:
 **Kohustuslikud objekti tasemed**- ​ objekt ilmub saldoandmiku ainult siis, kui tema küljes olev tase on konto kaardil kohustuslikuks märgitud ning objekti tasemel on täidetud lahter „Järjekord saldoandmikus“. **Kohustuslikud objekti tasemed**- ​ objekt ilmub saldoandmiku ainult siis, kui tema küljes olev tase on konto kaardil kohustuslikuks märgitud ning objekti tasemel on täidetud lahter „Järjekord saldoandmikus“.
  
-**Riigi objektid**- sinna märgitud objektid (komaga eraldatult),​ kirjutavad üle finantskannetel sama taseme olemasolevad objektid või lisatakse lihtsalt kandele juurde.+**Kande objektid**- sinna märgitud objektid (komaga eraldatult),​ kirjutavad üle finantskannetel sama taseme olemasolevad objektid või lisatakse lihtsalt kandele juurde.
  
 **Erikord**- lahtrisse märgitakse objektikood. Täidetud lahter määrab erikorra- selle taseme, millele erikord märgitud on, objekt tuleb saldoandmiku ainult siis, kui finantskandel on ka erikorra objekt. Kui kandel on antud taseme objekt, aga erikorra objekti ei ole, siis tuleb saldoandmiku ilma objektita saldo. **Erikord**- lahtrisse märgitakse objektikood. Täidetud lahter määrab erikorra- selle taseme, millele erikord märgitud on, objekt tuleb saldoandmiku ainult siis, kui finantskandel on ka erikorra objekt. Kui kandel on antud taseme objekt, aga erikorra objekti ei ole, siis tuleb saldoandmiku ilma objektita saldo.
et/fin_aru_saldoandmik.txt · Viimati muutnud: 2020/02/04 14:29 persoon hanna