Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:fin_aru_saldoandmik

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
et:fin_aru_saldoandmik [2017/09/28 12:55]
hanna
et:fin_aru_saldoandmik [2020/04/24 11:48] (Hetkel kehtiv)
hanna
Rida 1: Rida 1:
 ====== Riigi saldoandmik ====== ====== Riigi saldoandmik ======
  
-Spetsifikatsioon kirjeldab riigi saldoandmiku funktsionaalsust Directo programmis.+ :!: Saldoandmiku seadistamiseks võta kindlasti ühendust enda kliendihalduriga. 
 ===== 1. Dokumentide ja formide muutused ===== ===== 1. Dokumentide ja formide muutused =====
  
-**Uus süsteemi ​seadistus**+**Süsteemi ​seadistus**
  
 Süsteemi seadistus "​Riik"​ valikutega Ei, Jah. Selle peale panemine tekitab kõik allolevad kirjeldatud lahtrid. (seadistus Spetsiaal sektsioonis) Süsteemi seadistus "​Riik"​ valikutega Ei, Jah. Selle peale panemine tekitab kõik allolevad kirjeldatud lahtrid. (seadistus Spetsiaal sektsioonis)
Rida 24: Rida 25:
 ===== 2. Aruanne Riigi saldoandmik ===== ===== 2. Aruanne Riigi saldoandmik =====
  
-Loome uue aruande ​"Riigi saldoandmik"​ Raamat-Aruanded ​alla.+Aruanne ​"Riigi saldoandmik" ​asub Raamat-Aruanded ​all.
  
 Aruande vaade: Aruande vaade:
Rida 41: Rida 42:
 **Kohustuslikud objekti tasemed**- ​ objekt ilmub saldoandmiku ainult siis, kui tema küljes olev tase on konto kaardil kohustuslikuks märgitud ning objekti tasemel on täidetud lahter „Järjekord saldoandmikus“. **Kohustuslikud objekti tasemed**- ​ objekt ilmub saldoandmiku ainult siis, kui tema küljes olev tase on konto kaardil kohustuslikuks märgitud ning objekti tasemel on täidetud lahter „Järjekord saldoandmikus“.
  
-**Riigi objektid**- ​sinna märgitud objektid (komaga eraldatult),​ kirjutavad üle finantskannetel sama taseme olemasolevad objektid või lisatakse lihtsalt kandele juurde.+**Kande objektid**- ​siia märgitud objektid (komaga eraldatult),​ kirjutavad üle finantskannetel sama taseme olemasolevad objektid või lisatakse lihtsalt kandele juurde.
  
 **Erikord**- lahtrisse märgitakse objektikood. Täidetud lahter määrab erikorra- selle taseme, millele erikord märgitud on, objekt tuleb saldoandmiku ainult siis, kui finantskandel on ka erikorra objekt. Kui kandel on antud taseme objekt, aga erikorra objekti ei ole, siis tuleb saldoandmiku ilma objektita saldo. **Erikord**- lahtrisse märgitakse objektikood. Täidetud lahter määrab erikorra- selle taseme, millele erikord märgitud on, objekt tuleb saldoandmiku ainult siis, kui finantskandel on ka erikorra objekt. Kui kandel on antud taseme objekt, aga erikorra objekti ei ole, siis tuleb saldoandmiku ilma objektita saldo.
Rida 82: Rida 83:
 * Konto saldo link, mille peale vajutades avaneb pearaamat riigi kontodega ja objekti(de) filtriga * Konto saldo link, mille peale vajutades avaneb pearaamat riigi kontodega ja objekti(de) filtriga
  
-**Pearaamatusse juurde ​riigi konto lahter.**+**Pearaamatus ​riigi konto lahter**
  
 Aruande lõpus on deebet ja kreedit summad kokku. Aruande lõpus on deebet ja kreedit summad kokku.
  
et/fin_aru_saldoandmik.1506592500.txt.gz · Viimati muutnud: 2017/09/28 12:55 persoon hanna