Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:exchange_calendar

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
et:exchange_calendar [2019/05/24 16:51]
ergo
et:exchange_calendar [2019/05/24 16:52] (Hetkel kehtiv)
ergo
Rida 5: Rida 5:
 Alustuseks tuleb peamenüüst valida //​**Seadistused -> Isiklikud seadistused -> Välise kalendriga sünkroniseerimine**//​. Alustuseks tuleb peamenüüst valida //​**Seadistused -> Isiklikud seadistused -> Välise kalendriga sünkroniseerimine**//​.
  
-{{ :et:ergo:​exchange_1_.png?​direct |}}+{{ :​et:​exchange_1_.png?​direct |}}
  
 Järgmisena tuleb märgistada "​Microsoft Exchange"​ kast. Järgmisena tuleb märgistada "​Microsoft Exchange"​ kast.
Rida 11: Rida 11:
 Nähtavale tulevad mõned valikud, kust saab ära määrata, milliseid sündmuseid sünkroniseeritakse ja mis kuupäevast alates. Nähtavale tulevad mõned valikud, kust saab ära määrata, milliseid sündmuseid sünkroniseeritakse ja mis kuupäevast alates.
  
-{{ :et:ergo:​exchange_2_.png?​direct |}}+{{ :​et:​exchange_2_.png?​direct |}}
  
  
Rida 22: Rida 22:
 Konto lisamiseks tuleb panna linnuke "​Sünkroniseeri taustal"​ kasti. Pärast seda avaneb autentimise aken, mille käigus tuleb sisestada kontoandmed,​ kus soovitakse oma Directo sündmuseid näha (ja kust soovitakse sündmuseid ka Directosse saata). Konto lisamiseks tuleb panna linnuke "​Sünkroniseeri taustal"​ kasti. Pärast seda avaneb autentimise aken, mille käigus tuleb sisestada kontoandmed,​ kus soovitakse oma Directo sündmuseid näha (ja kust soovitakse sündmuseid ka Directosse saata).
  
-{{ :et:ergo:​exchange_3_.png?​direct |}}+{{ :​et:​exchange_3_.png?​direct |}}
  
 Järgmisena küsitakse ligipääsu kontol olevatele kalendritele. Liides loob omaenda kalendri ja sünkroniseerib edaspidi ainult selle kalendri sisu. Järgmisena küsitakse ligipääsu kontol olevatele kalendritele. Liides loob omaenda kalendri ja sünkroniseerib edaspidi ainult selle kalendri sisu.
  
-{{ :et:ergo:​exchange_4_.png?​direct |}}+{{ :​et:​exchange_4_.png?​direct |}}
  
 Vajutades "​Accept"​ aken sulgeb ennast ja konto on nüüd lisatud Directosse. Seejärel tuleb vajutada "​Salvesta"​. Vajutades "​Accept"​ aken sulgeb ennast ja konto on nüüd lisatud Directosse. Seejärel tuleb vajutada "​Salvesta"​.
Rida 37: Rida 37:
 Lisaks on süsteemi seadistused,​ mis määravad ära staatuse ja tüübi, mida kasutatakse Exchange'​is loodud sündmuste Directosse salvestamise ajal (kehtivad kõikidele kasutajatele). Lisaks on süsteemi seadistused,​ mis määravad ära staatuse ja tüübi, mida kasutatakse Exchange'​is loodud sündmuste Directosse salvestamise ajal (kehtivad kõikidele kasutajatele).
  
-{{ :et:ergo:​exchange_5_.png?​direct |}}+{{ :​et:​exchange_5_.png?​direct |}}
et/exchange_calendar.txt · Viimati muutnud: 2019/05/24 16:52 persoon ergo