Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:e-arvete_keskus

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
et:e-arvete_keskus [2019/06/20 10:38]
ott
et:e-arvete_keskus [2020/07/16 10:04] (Hetkel kehtiv)
ott [Dokumentide automaatne loomine]
Rida 196: Rida 196:
 =====Dokumentide automaatne loomine===== =====Dokumentide automaatne loomine=====
 Et ostuarve või sissetuleku dokument loodaks automaatselt,​ tuleks teha järgmist: Et ostuarve või sissetuleku dokument loodaks automaatselt,​ tuleks teha järgmist:
-  - Süsteemi seadistustesse ''​Transport>​Vaikimisi kasutaja''​ määrata kasutaja kood - selle kasutaja alt luuakse dokument \\ :!: Tegemist peab olema reaalse kasutajate registris oleva kasutajaga, kellel on õigus dokumenti avada ja luua. Lisaks peab kasutajal olema õigus Dokumentide Transpordi moodulile. ​+  - Süsteemi seadistustesse ''​Transport>​Vaikimisi kasutaja''​ määrata kasutaja kood - selle kasutaja alt luuakse dokument \\ :!: Tegemist peab olema reaalse kasutajate registris oleva kasutajaga, kellel on õigus dokumenti avada ja luua ning kellele on määratud salasõna. Lisaks peab kasutajal olema õigus Dokumentide Transpordi moodulile. Veendumaks eelmainitus,​ võiks selle kasutajaga enne seadistuse määramist sisse logida.
   - Hankija kaardil transpordi saki all tuleks määrata, kas luuakse ostuarve, sissetulek või siis ei soovita üldse töödelda antud hankija dokumente {{:​et:​ott20190328-163024.png}}   - Hankija kaardil transpordi saki all tuleks määrata, kas luuakse ostuarve, sissetulek või siis ei soovita üldse töödelda antud hankija dokumente {{:​et:​ott20190328-163024.png}}
  
-:?: Vaikimisi on valitud Ostuarve, seega kohe kui määratakse ''​Vaikimisi kasutaja''​ seadistus, hakatakse ostuarveid ka loodama.+:?: Vaikimisi on valitud Ostuarve, seega kohe kui määratakse ''​Vaikimisi kasutaja''​ seadistus, hakatakse ostuarveid ka automaatselt looma.
  
 :?: Kui ei soovita konkreetset kirjet luua, tuleb dokumentide transpordi alt see kirje sulgeda või siis määrata hankija kaardil loodavaks dokumendiks **-** :?: Kui ei soovita konkreetset kirjet luua, tuleb dokumentide transpordi alt see kirje sulgeda või siis määrata hankija kaardil loodavaks dokumendiks **-**
et/e-arvete_keskus.txt · Viimati muutnud: 2020/07/16 10:04 persoon ott