Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:directo2directo

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
et:directo2directo [2019/07/04 10:15]
kete
et:directo2directo [2020/10/05 17:07] (Hetkel kehtiv)
egon
Rida 1: Rida 1:
-======DIRECTOST DIRECTOSSE TRANSPORT======+======Directost Directosse transport======
  
 **Directo2Directo transpordimoodul** võimaldab automaatselt vahetada dokumente (arved, ostuarved, sissetulekud,​ liikumised, lähetused, tellimused, ostutellimused jms) kõikide teiste Directo2Directo moodulit omavate ettevõtetega. **Directo2Directo transpordimoodul** võimaldab automaatselt vahetada dokumente (arved, ostuarved, sissetulekud,​ liikumised, lähetused, tellimused, ostutellimused jms) kõikide teiste Directo2Directo moodulit omavate ettevõtetega.
Rida 58: Rida 58:
 Kui firmal on vajalikud lisaks edasised automaatsed toimingud, siis tuleks ühendust võtta meie Helpdeskiga – need lisatakse juurde. Kui firmal on vajalikud lisaks edasised automaatsed toimingud, siis tuleks ühendust võtta meie Helpdeskiga – need lisatakse juurde.
  
-====== Laohaldaja ​======+===== Laohaldaja =====
 Directo2Directo transpordi abil on võimalik saata dokument laohaldajale ning saada sealt koguste info tagasi. Directo2Directo transpordi abil on võimalik saata dokument laohaldajale ning saada sealt koguste info tagasi.
 Selleks tuleb ära kirjeldada lao külge LAOPIDAJA ning laopidaja kliendil täita ära d2d sektsioon sobilike dokumentidega. ​ Selleks tuleb ära kirjeldada lao külge LAOPIDAJA ning laopidaja kliendil täita ära d2d sektsioon sobilike dokumentidega. ​
  
-Et saata lähetust ning saada sealt tagasi koguste info, siis tuleb ära täita ​süsteemi seadistus ​''​Staatus,​ mille puhul lähetus saadetakse haldajale''​. Sellisel juhul saadetakse lähetus määratud staatuse puhul haldajale - lähetus jääb lukku ning haldaja saab saata parandatud kogused ning pärast seda saab lähetuse ära kinnitada+Et saata lähetust ning saada sealt tagasi koguste info, siis tuleb ära täita ''​Süsteemi seadistused > Staatus, mille puhul lähetus saadetakse haldajale'' ​ . Sellisel juhul saadetakse lähetus määratud staatuse puhul haldajale - lähetus jääb lukku ning haldaja saab saata parandatud kogused ning pärast seda saab lähetuse ära kinnitada
  
 Nii saab saata d2d dokumendi nii laohaldajale kui ka kliendile. Nii saab saata d2d dokumendi nii laohaldajale kui ka kliendile.
 +
 +===== Muu =====
 +Arendusena on võimalik lisada dokumendivahetusele ka lisafunktsioone. Näitkeks arvega kaasa saata tema trükikuva jms.
et/directo2directo.1562224538.txt.gz · Viimati muutnud: 2019/07/04 10:15 persoon kete