Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:directo2directo

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
et:directo2directo [2019/07/04 10:26]
kete
et:directo2directo [2019/07/04 10:31]
kete
Rida 1: Rida 1:
-======DIRECTOST DIRECTOSSE TRANSPORT======+======Directost Directosse transport======
  
 **Directo2Directo transpordimoodul** võimaldab automaatselt vahetada dokumente (arved, ostuarved, sissetulekud,​ liikumised, lähetused, tellimused, ostutellimused jms) kõikide teiste Directo2Directo moodulit omavate ettevõtetega. **Directo2Directo transpordimoodul** võimaldab automaatselt vahetada dokumente (arved, ostuarved, sissetulekud,​ liikumised, lähetused, tellimused, ostutellimused jms) kõikide teiste Directo2Directo moodulit omavate ettevõtetega.
Rida 58: Rida 58:
 Kui firmal on vajalikud lisaks edasised automaatsed toimingud, siis tuleks ühendust võtta meie Helpdeskiga – need lisatakse juurde. Kui firmal on vajalikud lisaks edasised automaatsed toimingud, siis tuleks ühendust võtta meie Helpdeskiga – need lisatakse juurde.
  
-====== Laohaldaja ​======+===== Laohaldaja =====
 Directo2Directo transpordi abil on võimalik saata dokument laohaldajale ning saada sealt koguste info tagasi. Directo2Directo transpordi abil on võimalik saata dokument laohaldajale ning saada sealt koguste info tagasi.
 Selleks tuleb ära kirjeldada lao külge LAOPIDAJA ning laopidaja kliendil täita ära d2d sektsioon sobilike dokumentidega. ​ Selleks tuleb ära kirjeldada lao külge LAOPIDAJA ning laopidaja kliendil täita ära d2d sektsioon sobilike dokumentidega. ​
et/directo2directo.txt · Viimati muutnud: 2019/07/04 10:31 persoon kete