Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:directo2directo

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
Last revision Both sides next revision
et:directo2directo [2019/02/21 09:29]
mer
et:directo2directo [2019/07/04 10:31]
kete
Rida 1: Rida 1:
-======DIRECTOST DIRECTOSSE TRANSPORT======+======Directost Directosse transport======
  
 **Directo2Directo transpordimoodul** võimaldab automaatselt vahetada dokumente (arved, ostuarved, sissetulekud,​ liikumised, lähetused, tellimused, ostutellimused jms) kõikide teiste Directo2Directo moodulit omavate ettevõtetega. **Directo2Directo transpordimoodul** võimaldab automaatselt vahetada dokumente (arved, ostuarved, sissetulekud,​ liikumised, lähetused, tellimused, ostutellimused jms) kõikide teiste Directo2Directo moodulit omavate ettevõtetega.
Rida 33: Rida 33:
 **Väljuva dokumendi kirjeldamine** **Väljuva dokumendi kirjeldamine**
  
-Kliendikaardil on uus lehekülg **Transport**. Transpordi alla kirjeldatakse väljaminevad dokumendid (ka ostutellimus). Täita tuleb vähemalt firma, valida tegevus ning milline artiklikood välja läheb – kas artikli kood, hankija artikkel või ribakood. Lisaks kui tegemist on arvest arveks toiminguga, siis mis järjekorras ja millised lisaväljad välja liiguvad. Lisaväljad kirjeldatakse kujul 1234567 ning kui on vaja, et välja läheks ainult esimene lisaväli, mis läheks kliendi neljandale kohale, siis peaks see rida olema selline 000100. Kui lihtsalt esimesed kuus, aga nihkes, siis 0123456.+Kliendikaardil on lehekülg **Transport**. Transpordi alla kirjeldatakse väljaminevad dokumendid (ka ostutellimus). Täita tuleb vähemalt firma, valida tegevus ning milline artiklikood välja läheb – kas artikli kood, hankija artikkel või ribakood. Lisaks kui tegemist on arvest arveks toiminguga, siis mis järjekorras ja millised lisaväljad välja liiguvad. Lisaväljad kirjeldatakse kujul 1234567 ning kui on vaja, et välja läheks ainult esimene lisaväli, mis läheks kliendi neljandale kohale, siis peaks see rida olema selline 000100. Kui lihtsalt esimesed kuus, aga nihkes, siis 0123456.
  
 Samuti saab lisada filtrid, et millised dokumendid välja liiguvad – ladu, projekt ja objekt toimivad filtrina. Lisaks, kui arvel on lähetusaadressi esimene rida täpselt vastaspoole lao aadress, siis tekib vastaspoolel sisenevale dokumendile kohe õige ladu. Samuti saab lisada filtrid, et millised dokumendid välja liiguvad – ladu, projekt ja objekt toimivad filtrina. Lisaks, kui arvel on lähetusaadressi esimene rida täpselt vastaspoole lao aadress, siis tekib vastaspoolel sisenevale dokumendile kohe õige ladu.
Rida 40: Rida 40:
 **Siseneva dokumendi kirjeldamine** **Siseneva dokumendi kirjeldamine**
  
-Hankija kaardil on samuti ​uus lehekülg Transport. Siia tuleb kirjeldada allika firma kood ning tegevuse liik – mis dokument milleks muutub, mis seeriasse uus dokument tekib ning vajadusel ka loodud dokumendi kasutaja, objekt või projekt.+Hankija kaardil on samuti lehekülg Transport. Siia tuleb kirjeldada allika firma kood ning tegevuse liik – mis dokument milleks muutub, mis seeriasse uus dokument tekib ning vajadusel ka loodud dokumendi kasutaja, objekt või projekt.
  
 Näiteks on Firma1 ja Firma2. Firma1 tahab saata Firma2 arvet, mis muutuks sissetulekuks,​ kusjuures ühine artiklikood on ribakood. Firma1 kirjeldab oma kliendi alla ära sellise transpordi rea: Näiteks on Firma1 ja Firma2. Firma1 tahab saata Firma2 arvet, mis muutuks sissetulekuks,​ kusjuures ühine artiklikood on ribakood. Firma1 kirjeldab oma kliendi alla ära sellise transpordi rea:
Rida 58: Rida 58:
 Kui firmal on vajalikud lisaks edasised automaatsed toimingud, siis tuleks ühendust võtta meie Helpdeskiga – need lisatakse juurde. Kui firmal on vajalikud lisaks edasised automaatsed toimingud, siis tuleks ühendust võtta meie Helpdeskiga – need lisatakse juurde.
  
-====== Laohaldaja ​====== +===== Laohaldaja ===== 
-Directo2Directo transpordi abil on võimalik saata dokumendt ​laohaldajale ning saada sealt koguste info tagasi.+Directo2Directo transpordi abil on võimalik saata dokument ​laohaldajale ning saada sealt koguste info tagasi.
 Selleks tuleb ära kirjeldada lao külge LAOPIDAJA ning laopidaja kliendil täita ära d2d sektsioon sobilike dokumentidega. ​ Selleks tuleb ära kirjeldada lao külge LAOPIDAJA ning laopidaja kliendil täita ära d2d sektsioon sobilike dokumentidega. ​
  
-Et saata lähetust ning saada sealt tagasi koguste info, siis tuleb ära täita ​süsteemi seadistus ​''​Staatus,​ mille puhul lähetus saadetakse haldajale''​. Sellisel juhul saadetakse lähetus määratud staatuse puhul haldajale - lähetus jääb lukku ning haldaja saab saata parandatud kogused ning pärast seda saab lähetuse ära kinnitada+Et saata lähetust ning saada sealt tagasi koguste info, siis tuleb ära täita ''​Süsteemi seadistused > Staatus, mille puhul lähetus saadetakse haldajale'' ​ . Sellisel juhul saadetakse lähetus määratud staatuse puhul haldajale - lähetus jääb lukku ning haldaja saab saata parandatud kogused ning pärast seda saab lähetuse ära kinnitada
  
-Nii saab saata d2d dokumendi nii laohaldajale kui ka kliendile+Nii saab saata d2d dokumendi nii laohaldajale kui ka kliendile.
et/directo2directo.txt · Viimati muutnud: 2020/10/05 17:07 persoon egon