Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


et:byroo

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
et:byroo [2017/09/27 15:42]
kaie
et:byroo [2018/06/18 16:20] (Hetkel kehtiv)
helen
Rida 78: Rida 78:
 ====Kasutajate arvu muutmine ja baaside sulgemine ==== ====Kasutajate arvu muutmine ja baaside sulgemine ====
  
-Valida ülevalt menüüst **Moodulid**. Seejärel avaneb vaade, kus on näha üheaegsete kasutajate arv konkreetses baasis, millised lisamoodulid on aktiveeritud ning nupud kasutajate arvu muutmiseks ​ning baasi sulgemiseks.+Valida ülevalt menüüst **Moodulid**. Seejärel avaneb vaade, kus on näha üheaegsete kasutajate arv konkreetses baasis, millised lisamoodulid on aktiveeritud ning nupud kasutajate arvu muutmiseksbaasi sulgemiseks ​ning palgamooduli lisamiseks.
  
 Baasi sulgemiseks vajutada konkreetse firma real nuppu **Sule**. Sulgemine tähendab baasi lõplikku sulgemist. Seejärel enam antud baasi kasutada ei saa.  Baasi sulgemiseks vajutada konkreetse firma real nuppu **Sule**. Sulgemine tähendab baasi lõplikku sulgemist. Seejärel enam antud baasi kasutada ei saa. 
  
 Kasutajate arvu muutmiseks konkreetses baasis vajutada nuppu** Kasutajad** konkreetse baasi real. Seejärel avaneb dialoogiaken,​ mis küsib uut kasutajate arvu. Kasutajate minimaalne arv on 3. Kasutajate arvu muutmiseks konkreetses baasis vajutada nuppu** Kasutajad** konkreetse baasi real. Seejärel avaneb dialoogiaken,​ mis küsib uut kasutajate arvu. Kasutajate minimaalne arv on 3.
 +
 +Palgamooduli lisamiseks vajutada konkreetse firma real nuppu ** Palk**.
  
 {{:​et:​moodulid.png?​direct|}} {{:​et:​moodulid.png?​direct|}}
et/byroo.txt · Viimati muutnud: 2018/06/18 16:20 persoon helen